Педагогічна рада

У рамках плану роботи Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту на поточний навчальний рік 09 січня 2020 року відбулось засідання учасників педагогічної ради.

Було розглянуто та обговорено низку важливих питань, в тому числі директор Поджарий М.С. підвів підсумки діяльності за І семестр. Заступники директора проаналізували підсумки поетапних кваліфікаційних атестацій, шляхи підвищення успішності із спец предметів, проведення олімпіад з базових загальноосвітніх дисциплін, підсумки директорських контрольних робіт та шляхи підвищення успішності з загальноосвітніх предметів. Здійснили аналіз профорієнтаційної роботи у 2019 році, поставили завдання на 2020–2021 н.р. Спланували основні завдання і напрямки освітньої діяльності ліцею на ІІ семестр поточного навчального року.

З метою піднесення ролі майстра виробничого навчання і підвищення престижності робітничих професій, удосконалення фахової майстерності майстрів виробничого навчання, сприяння творчим педагогічним пошукам, популяризації фахових здобутків, поширення та практичного впровадження кращого професійного, педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій розглянуто та затверджено наказ про організацію та проведення конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту у ІІ семестрі.

Атмосфера роботи педагогічної ради була активною, робочою та змістовною. Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами, а пропозиції були озвучені та прийняті до уваги.

За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку навчального закладу. Колектив навчального закладу впевнений, що подальший успіх залежить від власних зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *