Навчально-практичний семінар фірми КАН Україна

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 11 лютого 2020 року відбувся навчально-практичний семінар фірми КАН Україна (KAN Ukraine), українського представництва відомого польського виробника сучасних систем опалення і водопостачання KAN.

Учасників семінару привітав директор ліцею Максим Поджарий, який зазначив, що уже стало традицією проведення семінарів на базі навчального закладу спільно з провідними виробниками, зокрема з фірмою КАН Україна та побажав плідної роботи.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники та учні закладів професійної освіти Чернігівської області, Чернігівського національного технологічного університету представники роботодавців.

Під час семінару менеджер-спеціаліст компанії Олександр Кравченко ознайомив присутніх з видами, особливостями використання і технологією роботи швидкого з’єднання труб системи «KAN-therm», яке дозволяє змонтувати санітарно-технічне обладнання для гарячого і холодного водопостачання, радіаторного опалювання і опалювання з нагрівальними елементами в підлозі і стінах, підігрів відкритих поверхонь, протипожежних і інших спеціальних систем та провів майстер–клас зі з’єднання труб. Також продемонстрував нові труби з високоякісних видів поліетилену, металопласту, поліпропілену та металів, асортимент фітингів для надійного та швидкого з’єднання, набір інструментів.

Присутні отримали нові знання, особисто з’єднували труби. За підсумками роботи учасники семінару отримали сертифікати від компанії про освоєння сучасних виробничих технологій систем опалення і водопостачання KAN.

Захід пройшов у активній, жвавій обстановці, робота видалась плідною, учасники отримали відповіді на всі питання, які виникали під час презентації та майстер-класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *