З 12 березня 2020 року в ЧПЛЗТ запроваджується тритижневий карантин

У зв’язку з постановою КМУ від 11.03.2020 р. №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, згідно наказу Управління освіти і науки Чернігівської державної адміністрації від 12.03.2020 р. №116 “Про тимчасове призупинення
освітнього процесу у закладах освіти області” та наказу директора Поджарого М.С. з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в ЧПЛЗТ вводиться обмеження  на проведення освітнього процесу та всіх масових заходів з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р.

Для здобувачів освіти ЧПЛЗТ організовано і запроваджено технологію дистанційного навчання та налагоджено комунікацію з учнями через створення спільнот для кожної навчальної групи у соціальних мережах із дорученням педагогів.

Також створено окрему групу для висвітлення розкладу занять, оголошень та іншої інформації для педагогічних працівників навчального закладу.

У віртуальних навчальних групах педагог створює публікації до кожного заняття відповідно до розкладу уроків. До них можна прикріплювати завдання PDF-файли, посилання на веб-ресурси, фотографії або скріни підручників.

Учні зі свого боку виконують завдання. Можна намалювати роботу, сфотографувати чи зняти коротке відео та надіслати викладачу. Є можливість коментування, створення відеоконференцій. Тобто викладач створює завдання, а учні можуть його коментувати та ставити викладачу додаткові питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *