Учнівська рада

Багато років поспіль у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту функціонує Учнівська рада, яка прходить кожного місяця по курсах і її девіз – «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх».
Кураторами Учнівської ради є заступники директора ліцею, а сам директор Максим Поджарий бере активну участь у роботі, допомагає учням розібратися у нагальних проблемах та знайти шляхи їх вирішення.

Традиційна загальноліцейна лінійка

Учнівський та педагогічний колективи Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту не порушили чудову традицію, щосереди збирається на загальноліцейну лінійку під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Гуревича О.А., яка проходить на подвір’ї навчального закладу.

Такі щотижневі зібрання дають можливість систематично обговорювати нагальні питання освітнього процесу, покращують систему якості навчання та самоконтролю при відвідуванні уроків, гурткових занять, забезпечують дотримання учнями правил поведінки в навчальному закладі та на його території, належний рівень правил проживання в гуртожитку, піднімають роль учнівського самоврядування, сприяють залученню учнів до суспільно-корисних справ та життя ліцею.