З 19.10.2020р. в ЧПЛЗТ дистанційне навчання

Шановні учні, батьки та представники учнів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту! З 19.10.2020 року в нашому ліцеї розпочинається дистанційне навчання. Навчання буде проводитись за допомогою додатка Google Classroom.

Вибори в ЧПЛЗТ

Сьогодні, 15.10.2020 року, на засіданні Ради командирів груп, шляхом таємного голосування було обрано Президента учнівського самоврядування ЧПЛЗТ. Вітаємо новообраного Президента учнівського самоврядування ЧПЛЗТ – Крижеву Крістіну, група МКП-17!!!

ЧПЛЗТ готується до опалювального сезону

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувається технічне обслуговування та поточний ремонту централізованого опалення навчального закладу та гуртожитку перед початком опалювального сезону.

Тренування з волейболу на свіжому повітрі

У зв’язку з пандемією  коронавірусної інфекції COVID-19 тренування з волейболу  учнів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбуваються на свіжому повітрі на пляжі «Золотий берег». 

Відкритий чемпіонат міста Чернігова з легкої атлетики

14-15 вересня 2020 року на стадіоні ім. Ю. Гагаріна відбувся відкритий чемпіонат міста Чернігова з легкої атлетики, в якому взяли участь учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту: Ксенія Савицька (група МШ-3), Жанна Галицька (МКП-2), Альона Сапон (КУ-6). 

Змагання з настільного тенісу

У рамках Європейського тижня спорту та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України та Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 09 вересня 2020 року відбулись змагання з настільного тенісу.