ЧПЛЗТ готується до опалювального сезону

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувається технічне обслуговування та поточний ремонту централізованого опалення навчального закладу та гуртожитку перед початком опалювального сезону.

Тренування з волейболу на свіжому повітрі

У зв’язку з пандемією  коронавірусної інфекції COVID-19 тренування з волейболу  учнів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбуваються на свіжому повітрі на пляжі «Золотий берег». 

Учні ЧПЛЗТ за здоровий спосіб життя!

16 вересня 2020 року наші ліцеїсти відвідали національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка де були глядачами вистави «Потьмарення». Студентський театр «Чернігівського колегіуму» «EXLIBRIS» презентував новий спектакль про наркозалежних. Студенти граючи на сцені показали глядачам наслідки вживання наркотиків.

Відкритий чемпіонат міста Чернігова з легкої атлетики

14-15 вересня 2020 року на стадіоні ім. Ю. Гагаріна відбувся відкритий чемпіонат міста Чернігова з легкої атлетики, в якому взяли участь учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту: Ксенія Савицька (група МШ-3), Жанна Галицька (МКП-2), Альона Сапон (КУ-6). 

Змагання з настільного тенісу

У рамках Європейського тижня спорту та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України та Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 09 вересня 2020 року відбулись змагання з настільного тенісу.

Впровадження інноваційних технологій в освітній процес серед педагогічних працівників

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту розпочато низку майстер-класів по опануванню та вдосконаленню  майстерності впровадження інноваційних технологій в освітній процес серед педагогічних працівників.

Матч з футболу у рамках Європейського тижня спорту

У рамках Європейського тижня спорту та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України та Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 08 сересня 2020 року відбувся матч з футболу на стадіоні «Юність».

Фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу

З 03 по 06 вересня 2020 року у Чернігові на пляжі «Золотий берег» відбувся фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок , в якому взяв участь учень Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, групи ЕМГ-15 Ярослав Богуш. 

Якщо під час освітнього процесу в учня або працівника профтеху виявлять ознаки респіраторного захворювання – адміністрація та медик закладу мають ізолювати таку людину від колективу та, за потреби, викликати швидку допомогу. Лист із чітким алгоритмом дій, яких мають дотримуватися заклади у таких ситуаціях, був розісланий сьогодні, 03 вересня 2020 року, на місця. “Попередньо ми наголошували…