Це – один з найстаріших професійних закладів нашої області і України, який був заснований в 1922 р. і – це один з найсучасніших професійно-технічних закладів. Наш ліцей розташований в центрі міста, крім сучасного навчального корпусу, майстерень ми гордимося і 9-ти поверховим красенем гуртожитком. А ще ми по праву пишаємося своїми великими досягненнями і в галузі підготовки висококваліфікованих робітників, традиціями, які живуть в ліцеї роками.

Наш навчальний заклад готує професії, які користуються великою популярністю на ринку праці: це і залізничні професії (помічник машиніста, оглядач вагонів, провідник пасажирського вагону, складач поїздів, прийомоздавальник вантажу та багажу, касир квитковий); будівельні (монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, маляр, штукатур, лицювальники-плиточники, монтажник гіпсокартонних конструкцій, електромонтажники, охоронники), професії громадського харчування (кухар, кондитер).

Ліцей готує робітників з 23 професій. Ошатні сучасні кабінети і майстерні, які мають потужну матеріально-технічну базу, актова зала, спортзал, комп`ютерний клас, відповідають сучасним вимогам.

В ліцеї функціонують 2 центри:

– регіональний навчально-практичний будівельний центр «КNАUF”;

– навчально-практичний центр інноваційних технологій санітарно-технічних, електромонтажних та зварювальних робіт.

Спортивні гуртки і секції, гуртки художньої самодіяльності працюють в ліцеї постійно. Про результати цієї роботи говорять досягнення, які займає ліцей на обласному рівні.

Ми гордимося тим, що в нас навчаються цілі сімейні династії. Ліцей готує висококваліфікованих спеціалістів, які працюють і на залізниці, і в будівельній галузі, і в галузі громадського харчування.