Провідник пасажирського вагона

Здобувачі освіти Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту групи МКП-2, які опановують професію «Провідник пасажирського вагона» проходять виробничу практику у вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський (ВЧ-1) по маршруту Київ-Трускавець.


Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза

На підставі договору № 21 від 10 вересня 2019 року «Про надання навчально-виробничих ділянок для проходження учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту виробничої практики», укладеного між адміністрацією ліцею та

Акціонерним товариством «Українська залізниця», відповідно програми виробничого навчання, групи ПМ-7 та ПМ-1 проходять виробниче навчання на підприємстві – відокремленому підрозділі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» моторвагонному депо ст.. Чернігів за професіями, відповідно, «Слюсар з ремонту рухомого складу» 4-го розряду та «Помічник машиніста тепловоза, електровоза». Досвідчені фахівці – майстри виробничого навчання Науменко Петро Михайлович, Радченко Анатолій Михайлович, Дубина Володимир Олексійович проводять учням вступні вступні інструктажі згідно поурочно-тематичного плану виробничого навчання в навчальному класі з подальшим закріпленням отриманих знань безпосередньо у виробничих підрозділах моторвагонного депо.


Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник 

Виробнича практика групи опоряджувальників МШ-3 проходить у всіх будівельних організаціях м. Чернігова та Чернігівської області. Після закінчення ліцею учні мають вибір працювати за спеціальностями або вступати до вищих навчальних закладів.


Кухар. Кондитер

В зв’язку з виробничою необхідністю на прохання адміністрації КП «Шкільне» Чернігівської міської ради за погодженням з Управлінням освіти і науки Чернігівської ОДА внесено зміни до плану навчального процесу групи КУ-6. Так, з 09.09.2018 року група вийшла на проходження виробничої практики за професією «Кондитер» 3-го розряду.

Практика проходить під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Городної Олени Володимирівни та Широкан Тетяни Олегівни в їдальнях шкіл міста з оплатою праці згідно штатного розпису.