Монтер колії. Провідник пасажирського вагона

Відповідно до робочої навчальної програми учні групи МК-8 проходять виробниче навчання за професією «Монтер колії» 3-го розряду.

На навчальному полігоні виробниче навчання згідно поурочно-тематичного плану проводять досвідчені майстри виробничого навчання Петрушевець Віктор Семенович та Грищенко Ніна Олександрівна.


Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза

Учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту групи ПМ-1, які опановують професію «Помічник машиніста тепловоза» на уроці виробничого навчання.

Заняття проводить майстер виробничого навчання Дубина Володимир Олексійович на базі  моторвагонного депо Чернігів.


Кухар. Кондитер

На уроках виробничого навчання здобувачі освіти, які навчаються за
професіями «Кухар. Кондитер» з цікавістю  опановують нові знання та вміння, дотримуються технологічного процесу,  самостійно і старанно виконують  роботи з усіх тем.  По закінченню роботи  на заключному інструктажі учні презентують  високий  результат роботи у  володіння технологічним  процесом,  вміння розраховувати сировину, складати технологічні картки,  виготовляти та випікати вироби.


Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник 

Кожна професія, якщо тільки підходити до неї з відповідальністю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості до творчості, і тому уроки виробничого навчання у навчальній майстерні опоряджувальників спрямовані на формування професійної компетентності опоряджувальників з опануванням традиційних і сучасних технологій будівельного виробництва, прищеплення любові до обраної професії та бажання оволодіти нею. 

На заняттях для підготовки кваліфікованих робітників застосовуються сучасні технології з використанням зразків новітніх будівельних матеріалів, інструкції для виконання різних видів робіт, інструкції з охорони праці і пожежної безпеки.

Учні опановують професії штукатура, лицювальника-плиточника, маляра та вчаться сучасним будівельним технологіям: шпаклюванню, фарбуванню, лицюванню, різноманітному декоративному оздобленню поверхонь тощо.

Здобувачі освіти забезпечені необхідним інструментом, контрольно-вимірювальними приладами та матеріалами.


Електрозварник ручного зварювання

На уроках виробничого навчання здобувачі освіти, які навчаються за професією «Електрозварник ручного зварювання» виконують ручне дугове зварювання середньої складності деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей, і простих деталей з конструкційних сталей, кольорових металів і сплавів у всіх просторових положеннях зварного шва, крім стельового; виконують ручне дугове, кисневе різання, стругання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей і чавуну; наплавляють спрацьовані прості інструменти і деталі з вуглецевих та конструкційних сталей.