Виробниче навчання

Монтер колії. Провідник пасажирського вагона

Відповідно до робочої навчальної програми учні групи МК-8 проходять виробниче навчання за професією «Монтер колії» 3-го розряду.

На навчальному полігоні виробниче навчання згідно поурочно-тематичного плану проводять досвідчені майстри виробничого навчання Петрушевець Віктор Семенович та Грищенко Ніна Олександрівна.

Кухар. Кондитер

На уроках виробничого навчання здобувачі освіти, які навчаються за
професіями «Кухар. Кондитер» з цікавістю  опановують нові знання та вміння, дотримуються технологічного процесу,  самостійно і старанно виконують  роботи з усіх тем.  По закінченню роботи  на заключному інструктажі учні презентують  високий  результат роботи у  володіння технологічним  процесом,  вміння розраховувати сировину, складати технологічні картки,  виготовляти та випікати вироби.

Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник 

Кожна професія, якщо тільки підходити до неї з відповідальністю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості до творчості, і тому уроки виробничого навчання у навчальній майстерні опоряджувальників спрямовані на формування професійної компетентності опоряджувальників з опануванням традиційних і сучасних технологій будівельного виробництва, прищеплення любові до обраної професії та бажання оволодіти нею. 

На заняттях для підготовки кваліфікованих робітників застосовуються сучасні технології з використанням зразків новітніх будівельних матеріалів, інструкції для виконання різних видів робіт, інструкції з охорони праці і пожежної безпеки.

Учні опановують професії штукатура, лицювальника-плиточника, маляра та вчаться сучасним будівельним технологіям: шпаклюванню, фарбуванню, лицюванню, різноманітному декоративному оздобленню поверхонь тощо.

Здобувачі освіти забезпечені необхідним інструментом, контрольно-вимірювальними приладами та матеріалами.


Електрозварник ручного зварювання

На уроках виробничого навчання здобувачі освіти, які навчаються за професією «Електрозварник ручного зварювання» виконують ручне дугове зварювання середньої складності деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей, і простих деталей з конструкційних сталей, кольорових металів і сплавів у всіх просторових положеннях зварного шва, крім стельового; виконують ручне дугове, кисневе різання, стругання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей і чавуну; наплавляють спрацьовані прості інструменти і деталі з вуглецевих та конструкційних сталей.