ОСНОВНЕ ПРО НМТ–2023 – https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt-2023/

КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ https://testportal.gov.ua/nmt-2023-kalendar-provedennya/

ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-nmt/

Про особливості реєстрації на НМТ в 2023 році можна дізнатися відкривші файл нижче


Готуйтеся до НМТ з української за тематичними добірками

Учасники НМТ відтепер мають змогу ефективно підготуватися до тестування з української мови (рівень стандарт) та української мови і літератури (поглиблений рівень), скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому всі завдання розподілені за темами.

Готуйтеся до НМТ з математики за тематичними добірками

Учасники зовнішнього оцінювання відтепер матимуть змогу підготуватися до тестування з математики, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому завдання з цього предмета розподілені за темами.


За допомогою сервісу можна виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Обравши певну тему, учасники зможуть перевірити свою готовність з усіх тем обох змістових блоків. Опрацювання розділів допоможе швидко дізнатися, які з-посеред них засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Новий сервіс дозволяє дізнатися свій рівень підготовки, тренуватись у виконанні завдань, звіряти свої відповіді з правильними й читати роз’яснення до завдань.